Rīgas rajons, Ķekavas pagasts, Katlakalns andrasteinberga@inbox.lv Tālr. 29126410 Andra

Izjādes ar zirgiem

Izjādes bērniem ar poniju vai lielo zirgu

Zirgu izjādes notiek instruktoru un vecāku pavadībā no 3 gadu vecuma. Cena: 15 Eur 30 min vai 25 EUR – 1 st

Zirgu peldināšana

Vai zināji, kad zirgiem patīk ūdens ?! Gūs īpašu prieku kopā ar zirgu dodoties uz Daugavu. Šļakatas un prieks garantēts! Piemērots pasākums vasaras karstumā. Peldināšana notiek bez sedliem un jāšanas iemaņas būtu vēlamas.
Pasākums instruktoru pavadībā Cena: 35 EUR par stundu.

Individuālas izjādes 30 EUR par zirgu. Bez grupas.

Izjādes (pārgājieni) apvidū

Dodieties prom no drudžainās ikdienas, sajust dabas mieru un valdzinājumu zirga mugurā tepat Katlakalnā. Zirgu izjādes notiek pa mežu tās ir piemērotas kā iesācējiem tā arī sagatavotiem jātniekiem. Jāšanas ātrums ir atkarīgs no jātnieka prasmēm. Pirms izjādes jūs iepazīstaties ar drošību un zirga vadības noteikumiem. Instruktors dosies Jums līdzi jāj ar zirgu vai vedot Jūsu zirgu pie pavadas. Atceries saģērbties atbilst sezonai un laika apstākļiem – vasarā jābūt garām biksēm un stingriem slēgtiem apaviem kājās. Izjādēs var līdz 8 jātniekiem vienlaicīgi. Cena: 25 EUR par stundu.

Skolēnu ekskursijas

Rīkojam skolēnu ekskursijas kuru laikā iepazīstinām ar zirgu ikdienu un paradumiem. Varēs pacienāt ar līdz paņemtu kārumu (burkāns, ābols, kāposts, biete) Kā arī uzsēsties un izjāt aplīti. pasākuma ilgums no 1- 1,5 stundai. Cena: 5,00 EUR bērnam (vismaz 12 mazo jātnieku grupiņai)

Vecpuišu vai vecmeitu ballīte

Vēlies sagādāt saviem draugiem ko īpašu? Izjāde ar zirgiem paliks atmiņā kā jauks piedzīvojums. Izjādē var doties kopā līdz 8 zirgiem. Izjādi var apvienot ar fotosesiju vai kādu interesantu uzdevumu. Pēc izjādes var uztaisīt pikniku brīvā dabā vai pasēdēt pie mums labiekārtotā lapenītē. Cena: 25 EUR par stundu Lapenes īre uz dienu 50 EUR