Rīgas rajons, Ķekavas pagasts, Katlakalns andrasteinberga@inbox.lv Tālr. 29126410 Andra

Izjādes ar zirgiem

Izjādes bērniem ar  poniju vai lielo zirgu

Zirgu izjādes notiek instruktoru un vecāku pavadībā no 3 gadu vecuma. Cena: 10 Eur 30 min vai 20 EUR – 1 .h

Zirgu peldināšana

Vai zināji, kad zirgiem patīk ūdens ?! Gūsti īpašu prieku kopā ar zirgu dodoties uz Daugavu. Šļakatas un prieks garantēts! Piemērots pasākums vasaras karstumā. Peldināšana notiek bez sedliem un jāšanas iemaņas būtu vēlamas . Pasākums instruktoru pavadībā Cena: 25 EUR par stundu.

Izjādes (pārgājieni) apvidū

Dodieties prom no drudžainās ikdienas, sajust dabas mieru un valdzinājumu zirga mugurā tepat Katlakalnā. Zirgu izjādes notiek pa mežu tās  ir piemērotas kā iesācējiem tā arī sagatavotiem jātniekiem. Jāšanas ātrums ir atkarīgs no jātnieka prasmēm. Pirms izjādes Jūs iepazīstinās ar drošības   un zirga vadības  noteikumiem. Instruktors dosies Jums līdzi jājot ar zirgu vai vedot Jūsu zirgu pie pavadas.  Atceries saģērbties atbilstoši sezonai un laika apstākļiem – vasarā jābūt garām biksēm un stingriem slēgtiem apaviem kājās. Izjādēs var piedalīties līdz 8 jātnieki vienlaicīgi. Cena: 20 EUR par stundu (dienas laikā)

Skolēnu ekskursijas

Rīkojam skolēnu ekskursijas kuru laikā iepazīstinām ar zirgu ikdienu un paradumiem. Varēs pacienāt ar līdz paņemtu kārumu (burkāns ,ābols ,kāposts, biete) Kā arī uzsēsties un izjāt aplīti. pasākuma ilgums no 1- 1,5 stundai. Cena: 3,00 EUR  bērnam (vismaz 12 mazo jātnieku grupiņai)

Vecpuišu vai vecmeitu ballīte

Vēlies sagādāt saviem draugiem ko īpašu? Izjāde ar zirgiem paliks atmiņā kā jauks piedzīvojums . Izjādē var doties kopā līdz  8 zirgiem. Izjādi var apvienot ar fotosesiju vai kādu interesantu uzdevumu. Pēc izjādes var uztaisīt pikniku brīvā dabā vai pasēdēt pie mums labiekārtotā lapenītē. Cena: 20 EUR par stundu Lapenes īre uz dienu 50 EUR