Rīgas rajons, Ķekavas pagasts, Katlakalns andrasteinberga@inbox.lv Tālr. 29126410 Andra

Izjādes ar zirgiem

Izjādes ar zirgiem

30 EUR/h pa mežu instruktora pavadībā (grupas)

Izjādes bērniem ar poniju vai lielo zirgu

Zirgu izjādes notiek vecāku pavadībā no 3 gadu vecuma. Cena: 20 EUR 30 min vai 30 EUR – 1 st (notiek grupā 1 instruktors 3-8 zirgi. Ja papildus instruktori kas ved pavadā zirgu vai poniju + 5 EUR)

Zirgu peldināšana

Vai zināji, kad zirgiem patīk ūdens ?! Gūs īpašumi kopā ar zirgu dodoties uz Daugavu. Šļakatas un prieks cilvēks! Piemērots pasākums vasaras karstumā. Peldināšana notiek bez sedliem un jāšanas iemaņas būtu vēlamas.
Pasākums instruktoru pavadībā Cena: 40 EUR par stundu. 

Individuālas izjādes

1 zirdziņš un pavadonis tikai TEV 40 EUR par zirgu instruktora pavadībā. Bez grupas. Iespēja jāt savā izvēlētā ritmā. 

Romantiska izjāde 2 zirgi un 1 pavadonis tikai ar Jums 70 EUR (Bez grupas)

Izjādes (pārgājieni) apvidū

Dodieties prom no drudžainās ikdienā, sajust dabas mieru un valdzinājumu zirga mugurā tepat Katlakalnā. Zirgu izjādes notiek pa mežu tās ir piemērotas kā iesācējiem tā arī sagatavotiem jātniekiem. Jāšanas ātrums ir atkarīgs no jātnieka prasmēm. Pirms izjādes jūs iepazīstaties ar drošību un zirga vadības noteikumiem. Instruktors dosies Jums līdzi jāj ar zirgu vai vedot Jūsu zirgu pie pavadas. Atceries saģērbties atbilst sezonai un laika komplektācijai – vasarā jābūt garām biksēm un stingriem slēgtiem apaviem kājās. Izjādes var līdz 8 jātniekiem vietā. Cena: 30 EUR par stundu. 

Skolēnu ekskursijas

Rīkojam skolēnu ekskursijas kuru laikā iepazīstinām ar zirgu ikdienu un paradumiem. Varēs pacienāt ar līdzi paņemtu kārumu (burkāns, ābols, kāposts, biete) Kā arī uzsēsties un izjāt aplīti. pasākuma ilgums no 1-1,5 stundai. Cena: 5,00 EUR bērnam (vismaz 12 bērnu grupiņai)

Vecpuišu vai vecmeitu ballīte

Vēlies sagādāt saviem draugiem ko īpašu? Izjāde ar zirgiem paliek atmiņā kā jauks piedzīvojums. Izjādē var doties kopā līdz 8 zirgiem. Izjādi var apvienot ar fotosesiju vai interesantu uzdevumu. Pēc izjādes var uztaisīt pikniku brīvā dabā vai pasēdēt pie mums labiekārtotā lapenītē. Cena: 40 EUR par stundu izjāde ar zirgu. Lapenes un teritorijas īre uz dienu no 100 EUR Cena atkarīga no cilvēku skaita